Na čom sme pracovali

Projekt Hľadanie hlboko - Hviezdicový hrádok

V tejto sérií krátkych videí zachytávame stratené poklady Slovenska. Pomocou AI nástrojov sa pokúšame replikovať pôvodnú podobu historických pamiatok. V tejto časti sme sa venovali Hviezdicovému hrádku v Janíkoch.

Projekt Hľadanie hlboko - Halštatské Mohyly

V tejto sérií krátkych videí zachytávame stratené poklady Slovenska. Pomocou AI nástrojov sa pokúšame replikovať pôvodnú podobu historických pamiatok. V tejto časti sme sa venovali Halštatským mohylám v Janíkoch.

Projekt O2 Challenge Cup

Naše najnovšie video vás vtiahne do života firmy O2 Slovakia a konkrétne na akciu Challenge cup, na ktorej sme sa podieľali pri spracovaní videozáznamu. Prajeme príjemné pozeranie.

Projekt Barbados - Barbershop

V tomto videu sme sa pustili do fascinujúceho projektu pre kaderníctvo vo Zvolene. Odskúšali sme si prácu v tmavšom prostredí a použili rôzne efekty pre konečný výsledok. V tejto časti videa sme prezentovali pánske holičstvo a kaderníctvo.

Projekt Barbados - Dámske kaderníctvo

Rovnako ako v predošlom video sme sa pracovali na projekte pre kaderníctvo vo Zvolene. V tejto časti prezentácie sme sa venovali dámskemu kaderníctvu.

Projekt Barbados - Kozmetika

V poslednej časti videí zo série kaderníctva vo Zvolene sa venujeme kozmetickej špecializácií tohto kaderníctva.

Projekt Strelnica

Projekt, ktorý bol plný zážitkov, akcie a náročného terénu. Sme radi, že sme sa mohli zúčastniť energickej tréningovej akcie na súkromnej strelnici.

Projekt Cold Calling

Zúčastnili sme sa natáčania promo videa pre nový produkt Cold Calling od Selluxon. Natáčali sme v nádherných priestoroch "Space Up" a výsledok bolo niekoľko videí na promo produktu na sociálnych sieťach.