Sme pripravení!

na každú príležitosť

Prečo je vybavenie dôležité

Vďaka pokročilým kamerám, objektívom a ďalšiemu vybaveniu môžeme zachytiť každý detail s vysokým rozlíšením a živými farbami. Moderné vybavenie a technika otvárajú dvere k nekonečným možnostiam kreativity.  Správne vybavenie a technika umožňujú vytvoriť videá s profesionálnou úrovňou

 
Kvalita
Kreativita
Profesionalita

Kvalitný záznam

Naša výbava zahŕňa renomované značky ako Sony a Tamron, čo nám umožňuje dosiahnuť vynikajúcu kvalitu obrazu. Sme hrdí na to, že používame dve výkonné kamery Sony FX-30 Alpha, ktoré nám poskytujú flexibilitu a výborné výsledky pri záznamoch.

Video bez otrasov

V našej snahe prinášať profesionálnu kvalitu videa sme vybavení najmodernejšou stabilizačnou technológiou. Naša výbava zahŕňa stabilizátory DJI RS II a Weebill 3, ktoré zabezpečujú hladké a plynulé zábery bez otrasov. Tieto stabilizátory nám umožňujú dosiahnuť vysokú úroveň stability a profesionálny vzhľad videa.

Správne smerovanie

Zabezpečenie vynikajúceho zvuku je pre nás rovnako dôležité ako kvalita obrazu. Preto používame smerový mikrofón RODE NTG-4, ktorý je známy svojou vynikajúcou citlivosťou a schopnosťou zachytiť presný zvuk v požadovanom smere. Vďaka tomu dosahujeme čistý a kvalitný zvukový záznam.

Číre slovo

Pri práci so zvukom sú pre nás dôležité aj bezdrôtové možnosti. Preto sme sa rozhodli používať bezdrôtové mikrofóny Rode Wireless GO II. Tieto mikrofóny nám umožňujú slobodu pohybu a zároveň poskytujú vynikajúcu kvalitu zvuku. S ich pomocou zabezpečujeme čistý a bezchybný zvukový prenos.

Nadnesený pohľad

Chceme, aby naše záznamy poskytovali jedinečný a nadnesený pohľad. Preto sme do našej výbavy zaradili aj dron DJI Mini 2. Tento kompaktný a výkonný dron nám umožňuje zachytiť nádherné vzdušné zábery a otvára nám nové možnosti pre tvorbu originálnych a pôsobivých videí.